François-Joseph-Michel NOEL

Lot 258
Estimation :
80 - 100 EUR
François-Joseph-Michel NOEL
Gradus ad parnassum, sive novus synonymorum, epithetorum, phrasium poeticarum, ac versuum thesaurus. Paris, Barbou, 1784. In-8 basane dos à nerfs orné (reliure frottée, usures coiffes et coins)
Mes ordres d'achat